Otwórz menu
Otwórz wyszukiwarkę
Zamknij wyszukiwarkę

Wystąpienie Katarzyny Obłąkowskiej podczas „The 21st International Conference Economy & Business”

Zdjęcie z konferencji w Burgas. Na pierwszym planie znajduje się 10 osób pozujących do zdjęcia, 5 kobiet i 5 mężczyzn. W tle na tablicy wyświetlona jest prezentacja.

Data dodania: 29 sierpnia 2022


Doktor Katarzyna Obłąkowska, Kierownik Zespołu Analiz Behawioralnych i Badań Społecznych Instytutu Finansów, uczestniczyła w „The 21st International Conference Economy & Business” zorganizowanej przez International Scientific Events, która odbyła się dniach 23–25 sierpnia 2022 r. w Burgas w Bułgarii. Wspólnie z dr Arturem Bartoszewiczem ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie wygłosiła dwie prezentacje. Jedna dotyczyła rozwoju franczyzy w Polsce w latach 1990–2020, a druga przedstawiała system opieki nad zabytkami nieruchomymi w Polsce z uwzględnieniem finansów publicznych.

Międzynarodowa konferencja objęła tematycznie różne obszary ekonomii, w tym etykę biznesu.

Konferencja zgromadziła naukowców z 25 państw świata, m.in. Stanów Zjednoczonych Ameryki, Polski, Niemiec, Bułgarii, Czech, Izraela, Austrii, Słowacji, Francji, Łotwy, Tajwanu, Estonii, Wielkiej Brytanii, Rumunii, Turcji, Japonii, Irlandii, Australii, Armenii, Macedonii, Malty, Węgier, Mołdawii, Gruzji oraz Albanii.

> Aktualności > Raporty > Opracowania > Dla mediów > Czytaj więcej
Ikona telefonu

tel. 22 694 5789

Ikona maila

instytut.finansow@mf.gov.pl

Ikona mapy

ul. Świętokrzyska 12,
00-916 Warszawa

Zamknij menu
Dostępność