Otwórz menu
Otwórz wyszukiwarkę
Zamknij wyszukiwarkę

Napisali o nas – sierpień 2023

sierpień 2023

Data dodania: 5 września 2023


Sierpień już za nami. W związku z tym prezentujemy Państwu informacje medialne, w których pojawił się Instytut Finansów w ubiegłym miesiącu.

03.08.2023 – Obserwator Finansowy – IF: Zawody medyczne z największym zaufaniem społecznym.
Lekarze i pielęgniarki cieszą się w Polsce największym zaufaniem społecznym zaś dziennikarze – najniższym – wynika z badania Instytutu Finansów (czytaj dalej).

06.08.2023 – Bankier.pl – Te zawody cieszą się w Polsce największym zaufaniem społecznym, a tym ufamy najmniej.
Lekarze i pielęgniarki cieszą się w Polsce największym zaufaniem społecznym, zaś dziennikarze – najniższym – wynika z badania Instytutu Finansów (czytaj dalej).

07.08.2023 r. – TuŻywiec – Jakim grupom zawodowym ufają Polacy.
Badanie Instytutu Finansów dotyczyło zaufania Polaków do różnych grup zawodowych (czytaj dalej).

09.08.2023 r. – Forum Polskiej Gospodarki – Pracownicy służby zdrowia należą do grupy zawodowej, która cieszy się największym zaufaniem Polaków.
Ze wszystkich zawodów to lekarze i pielęgniarki mają największe zaufanie Polaków – wynika z badania „Zaufanie Polaków w życiu prywatnym i zawodowym” przeprowadzonym przez Instytut Finansów we współpracy z agencją badawczą Grupa BST Sp. z o.o. (czytaj dalej).

14.08.2023 r. – Kronika Tygodnia – Lista zawodów z największym zaufaniem Polaków. Sprawdź, kto ją otwiera, a kto zamyka.
Na najnowszej liście zawodów, które cieszą się największym zaufaniem Polaków jest kilka zaskoczeń. Pozycję lidera stracili strażacy, a rankingu nie zamykają już księża (czytaj dalej).

14.08.2023 r. – Gliwice Nasze Miasto – Oto zawody, którym ufamy najmniej! LISTA TOP 10. Zadziwiające wyniki badania Instytutu Finansów dotyczącego zaufania Polaków.
Oto zawody, którym ufamy najmniej! Instytut Finansów udostępnił wyniki przeprowadzonego badania, które ukazuje kogo jako Polacy obdarzamy wysokim zaufaniem, a co do kogo mamy pewne wątpliwości. By przekonać się jakie zawody znalazły się w rankingu, na którym miejscu się uplasowały i ile procent zyskały, wejdź w naszą galerię (czytaj dalej).

15.08.2023 r. – Gazeta.pl – Spytaliśmy Polaków, czy mają zaufanie do mediów. „Jest jedna albo dwie gazety” [WIDEO].
Jak przechodnie odpowiedzą na pytanie „Czy masz zaufanie do mediów?”, gdy zada im je napotkany na ulicy dziennikarz? Postanowiłem sprawdzić, jakie będą reakcje mieszkańców Warszawy i jakimi przemyśleniami będą się chcieli ze mną podzielić na ten temat. „Są na rynku gazety, które są zmanipulowane i nie wiadomo, jak to jest” – oceniła jedna z kobiet (czytaj dalej).

17.08.2023 – Telewizja Bolesławiec – Komu ufamy?
Instytut Finansów przeprowadził badanie sondażowe, w którym zapytano Polaków, którym grupom zawodowym ufają najbardziej, a do których mają najmniejsze zaufanie (czytaj dalej).

To już całe nasze podsumowanie medialne za sierpień 2023. Zachęcamy do zapoznania się z przedstawionymi artykułami oraz całą naszą stroną internetową.

> Aktualności > Raporty > Opracowania > Dla mediów > Czytaj więcej
Ikona telefonu

tel. 22 694 5789

Ikona maila

instytut.finansow@mf.gov.pl

Ikona mapy

ul. Świętokrzyska 12,
00-916 Warszawa

Zamknij menu
Dostępność